TÖMER KURLARI ANKARA

Yabancılar İçin Türkçe Dil Kursu

İnsanların birbirlerine fikir ve düşüncelerini anlatabilmeleri, bilgi paylaşımı için en önemli vasıta dildir. Aynı dili konuşan insanlar arasında oldukça kuvvetli bir birleşme de söz konusudur. Türkçe kelime köklerinde herhangi bir değişikliğe uğramadan yalnızca bazı ekler getirilerek başka manada kelimeler türetebilen oldukça zor ve bitişken dillerdendir. Özellikle yabancılar için gerek üniversite eğitiminde gerek yüksek lisans ve doktora sınavlarına hazırlıkta Türkçe kurslarımız mevcuttur.

Yabancılar için Türkçe dil kurslarımız, Türkçe dilini en güzel şekilde aksettirmek, okuma, anlama, yazma ve dinleme becerilerini geliştirmek için idealdir. Dil eğitiminizde istediğiniz hedefe ulaşabilir ve kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Yabancılar için Türkçe Eğitim programımız Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine uygun içeriklerde oluşturularak, üç ana bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler;

  • Temel Türkçe (A1- A2)

A1-Başlangıç

A2-Orta Altı

  • Orta Türkçe (B1- B2)

B1-Orta

B2-Orta Üstü

  • İleri Türkçe (C1- C2)

C1-İleri

C2-Mesleki Türkçe

Kurs kayıtlarında yapılan STS yani Seviye tespit sınavı ile hangi seviyede Türkçe bildiğiniz tespit edilir. Daha sonra sizin seviyenizdeki öğrencilerle birlikte daha kolay, daha eğitici ve sıkılmadan eğitim görebilirsiniz. Amacımız yalnızca Türkçe dilini öğretmek değil aynı zamanda, Türkiye’yi ve Türk kültürünü de öğrencilerimize en güzel şekilde aksettirmektir. Yabancılar İçin Türkçe Dil Kursu grupları genel olarak 12 ile 16 kişi arasında değişmektedir.

Daha verimli daha eğitici olması hedeflenmiştir. Ayrıca öğrencilerin birbirleri ile kaynaşması ve sohbet olanağı ile öğrenim ortamı oluşturulmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere ikiye ayrılır. Böylece öğrencilerin müsait olduğu saatlere uygun hale getirilmektedir.

Yabancılar için Türkçe dil kursu Ankara

Kurslarımız, deneyimli işinde uzmanlaşmış eğitmenler aracılığı ile verilmektedir. Ayrıca dersleri kaçıran öğrencilerimize düzenli olarak telafi dersleri verilmekte ve deneme testleri ile öğrencilerimizin başarı oranları ölçülerek eksik oldukları konularda etüt desteği verilmektedir. Sürekli olarak performans takibi yapılmakta ve her öğrenciye uygun düzeyde ders programları sunulmaktadır. Kaliteli, güvenilir bir kurumda Türkçe dil eğitiminin yeri başkadır. Bilişsel Akademi TÖMER kurslarına sizleri bekliyoruz.