YÖS EĞİTİMLERİMİZ

Maksimum 12 kişilik sınıflarda alanlarında en az 5 yıl tecrübeli öğretmenlerle YÖS’ e hazırlanmak ister misiniz?

YÖS Eğitimleri

  • Ücretsiz rehberlik
  • Ücretsiz YÖS konu anlatım kitapları
  • Ücretsiz YÖS soru bankaları
  • Ücretsiz YÖS deneme sınavları
  • Yurt imkanı
  • Ders takipleri zorunlu birebir etütler
  • Soru çözüm saatleri
  • Her istedikleri an matematik, IQ ve Türkçe ile ilgili soru sorma imkanı
  • Ücretsiz aktiviteler
  • Geziler

En İyi YÖS Kursu

En iyi YÖS kursu olmak isteyen bir dershanenin öğrenciler, eğitmenler ve kaynaklar arasında köprü vazifesi görmesi gerekmektedir. Eğitimi her ne kadar iyi de olsa, kalabalık YÖS kurslarında dersleri etkin bir şekilde dinlemek ve eğitmenlere ulaşmak güç bir hal alacaktır. Hepimizin bildiği gibi YÖS; Türkiye’deki yükseköğretim programlarından faydalanmak isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin girdiği bir sınavdır. Üniversite sınavları; insanların geleceğini şekillendirdiği için öğrenciler, YÖS kursları sayesinde sınavlara hazırlanmayı hedeflemektedir. Bu sebeple tercih edilecek dershanenin en iyi YÖS kursu olarak gösterilmesi gerekir. Bu açıdan YÖS kursunun başarıya ulaşmada düzenli bir çalışma programı ve bireysel çaba kadar etkili olduğu söylenebilir.

YÖS

YÖS; son değişiklikten sonra üniversitelerin kendi bünyesinde düzenlediği bir sınav olduğu için en iyi YÖS kursu başvuru ve tercih döneminde adayların yanında yer alır. Tüm öğrencilere YÖS hakkında genel bilgiler vermeli ve geçmiş yıllarda çıkmış YÖS soruları hakkında döküman sunmalıdır. YÖS kursumuz öğrenciler yılların tecrübesini aktarmaktadır.

YÖS Eğitimlerinde Kaynaklar

YÖS kursları tarafından adaylara sunulan kaynaklar YÖS konuları ve sınavın büyük bölümünü oluşturan YÖS matematik konuları kapsamındaki tüm başlıklar ile uyumlu olmalıdır. Bununla birlikte, dersler sırasında YÖS kitapları, soru çözümleri ve kaynaklar üzerinde durmak özellikle sınava girecek adayların soru çeşitlerini anlaması adına büyük önem taşımaktadır. YÖS kurslarının Ankara Üniversitesi Soruları ve Çözümleri, Çıkmış YÖS soruları gibi kaynakları ivedilikle aday öğrencilere sunması gerekir. En iyi YÖS kursu; eğitim kalitesi ve kaynaklara ulaşma açısından sizlere maksimum faydayı sağlamalıdır. Online YÖS eğitimleri olan, tüm döküman ve kaynakları 7 gün 24 saat açık olan YÖS kursları şüphesiz en iyi kurslar arasında yer almaktadır.

Bilişsel Akademi, YÖS kursları arasında en iddialısı ve en köklüsü olan bir kuruluştur. Ankara en iyi YÖS kursu denilince akla Bilişsel Akademi gelir. Ankara YÖS kursu olarak hizmet veren Bilişsel Akademi; Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer almakta olup en büyük özelliği her öğrencisiyle tek tek ilgilenmesidir. Derslerde anlamadığı noktayı sormak için YÖS öğrencileri, Bilişsel Akademi’ nin uzman eğitim kadrosunun yanına istediği zaman giderek aradığı tüm sorulara cevap bulabilir.