YÖS-SAT-TÖMER

Bilişsel Akademi YÖS Kursları

Bilişsel Akademi YÖS kursları Ankara‘ da İbrahim Aksakal koordinatörlüğünde eğitim vermektedir. 2004- 2005 yıllarında başlayan eğitim sürecimiz Bilişsel Akademi’ nin kurulmasıyla daha da kurumsal bir hal almış ve bugünlere gelmiştir.

Bilişsel Akademi YÖS kursları, kurulduğu günden beri hizmet kalitesini daha da arttırarak Türkiye başta olmak üzere İran, Irak, Suriye, Filistin, Ürdün, Suudi Arabistan, Tunus, Mısır, Cezayir, Kuvvet, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Gürcistan, Rusya, Ukranya, Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, Çin Uygur bölgesi olmak üzere bir çok yerden gelen uluslararası öğrencilere Türkçe, YÖS ve SAT eğitimleri vermiştir.

Eğitimlerimiz

Yabancılar için Türkçe, SAT ve YÖS eğitimlerinde Türk asıllı yabancı uyruklu öğrencilerin en çok tercih ettiği kurum olmak bizim için en büyük mutluluk.

Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı ( YÖS ) için seviye gruplarına göre eğitim vermekteyiz. Eğitimlerimiz Türkçe ve İngilizce olarak verilmekte. YÖS eğitimlerimize başlayan kursiyerlerimize istekleri doğrultusunda Türkçe dersleri de verilmektedir.

YÖS kursları hafta içi sabah, öğlen ve akşam grupları şeklindedir. Hafta sonu grupları ise sabah ve öğlen şeklindedir.

SAT eğitimlerimizde hafta içi ve hafta sonu gruplarımız vardır. Derslerimize Amerikalı öğretmenler girmektedir.

YÖS Danışmanlık

YÖS danışmanlık yani rehberlik hizmetleri tamamen öğrencilerimize ücretsiz yapılmaktadır. YÖS rehberlik hizmetlerimizde yurt imkanının sağlanması, oturum izinleri, Ankara’ nın tanıtılması, sınav başvuruları, tercihler, üniversite kayıtlarına kadar her şey kurum çalışanlarımız tarafından yapılır. Ankara’ da yapılan sınavlarda öğretmenlerimiz öğrencilere moral vermek için yanlarında yer alırlar.

YÖS rehberlik hizmetlerimizde üniversite tanıtımları yapılmaktadır. Öğrencilerimiz lisans programları hakkında bilgilendirirler.

Bilişsel Akademi YÖS kursları Ankaranın en iyi eğitim kadrosuna sahiptir. Başarıları ile en çok tercih edilen kurumlar arasında yer almaktadır. Her gün büyüyen ailemize sizde katılın!