YÖS KURSU

YÖS Kursu Fiyatları Ne Kadardır?

Türkiye Cumhuriyeti üniversitelerinin eğitim kalitesi her geçen gün artmaktadır. Kaliteli eğitim almak isteyen ve dünya çapında prestijli üniversitelerde okumak isteyenler yabancı uyruklu öğrenciler ülkemizi tercih etmektedir. Ülkemizde okumak isteyen öğrenciler YÖS sınavına girmelidir. YÖS için hazırlanacak olanların kurslardan destek alması gerekir. YÖS kurs fiyatları çok yüksek olmadığından adayları zorlamamaktadır.

YÖS sınavı iki testten oluşan akademik bir sınavdır. Sınav Temel Öğrenme Becerileri Testi ve Türkçe Testinden oluşur. 2011 yılına kadar ÖSYM tarafından hazırlanan sorularla merkezi olarak yapılmaktaydı. YÖS kursu eğitimleri tek bir sınavı baz alarak yapılırdı. Günümüzde ise sınav yapma yetkisi yabancı öğrenci alacak üniversitelere bırakıldı. Her üniversite kendi sınavını yapmaktadır.

YÖS Kursu Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ülkemizin üniversitelerinin fazla rağbet görmesi YÖS kursları sayısında artış olmasına neden oldu. Ankara, başkent olduğundan dolayı daha fazla yabancı öğrenci barındırmaktadır. Ankara’da talebin fazla olması tecrübeli, tecrübesiz birçok kursun açılmasını sağladı. Sayısını fazla olması, yeni açılan kursların reklam amaçlı fiyatları düşük tutması kurs fiyatlarının olmasından daha aza çekilmesine sebep olmuştur.

Kursumuzda verdiğimiz materyaller, %100 başarı garantisi düşünüldüğünde fiyatın ne kadar uygun olduğu fark edilecektir. YÖS kursu fiyatları, diğer eğitim kurumlarından çok büyük farklılık göstermemektedir. Herkese hitap etmesi ve herkesin YÖS hazırlık eğitimlerimizden yararlanabilmesi adına ekonomik fiyatların daha uygun olduğu kanaatindeyiz. Kurs fiyatlarını inceleyen öğrencilerimize tavsiyemiz fiyattan çok eğitimin kalitesine odaklanmalarıdır.

Özel Ders ve YÖS Kursları

YÖS sınavına hazırlık derslerini 12 ila 14 kişilik U şeklinde tasarlanmış donanımlı sınıflarımızda yapmaktayız. YÖS sınavına yıllardır öğrenci hazırlayan eğitim kadromuz, kursumuzun kusursuz işleyen programı sayesinde öncelikle konularını anlatmaktadır. Konuyu bitiren eğitimcileriniz geçmiş yıllarda çıkan sınav soruları ve diğer yayınlardan seçtikleri soruları çözerek konuları pekiştirmektedir. Belli aralıklarla yaptığımız deneme sınavları ile de öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirip eksiklerini öğreniriz.

Deneme sonuçlarına göre öğrencilerimizin eksiklerini telafi ederiz. Sınıf ekibimiz ile bir öğrencinin ihtiyacı olan bütün eğitimi eksiksiz vermekteyiz. Fakat bazı öğrencilerimiz sınıf içerisinde eğitim almak istemezler. Birebir yapılan derslerden daha fazla verim alırlar. Bu öğrenciler için özel ders seçeneğimiz vardır. Özel ders olduğunda YÖS kursu fiyatları doğal olarak farklılık göstermektedir.