YÖS DANIŞMANLIK HİZMETİ

Üniversiteler YÖS Sınavını Ne Zaman Yapıyor?

Eğitim ve öğretim görmek her gencin en büyük hayalidir. Özellikle kaliteli bir üniversitede bu eğitimleri alarak geleceğe güvenli gözle bakmak istenir. Ülkemizden her yıl binlerce kişi yurtdışına çıkarak eğitimlerini orada almak istiyorlar. Bu kapsamda bizim ülkemize de gelen pek çok yabancı öğrenci bulunur. İşte bu öğrencilerin gireceği üniversitelerin belirlendiği sınava YÖS denir. 2011 yılında yapılan değişiklikler çerçevesinde artık bu sınavı her üniversite kendi bünyesinde hazırlamaktadır. YÖS sınav tarihleri üniversiteden üniversiteye değişiklik gösterse de özellikle mart – haziran ayları arasında yapıldığını belirtmeliyiz.

YÖS EĞİTİMLERİMİZ

YÖS sınavlarında başarı kazanabilmek için eğitim almak şarttır. Türkiye’ye yeni geldiniz ve ülkeye yabancı olduğunuz kadar eğitimlerine de oldukça yabancısınız. Bu bağlamda yapılacak olan en önemli şey bir dershane araştırmak olacaktır. Çünkü bu sınavlara tek başınıza hazırlanmanın olanağı yok. Ankara YÖS kursu sayesinde sizlerde kaliteli bir eğitim için gereken tüm işleri başarılı bir şekilde yapacaksınız.

Ankara YÖS Kursu

YÖS sınav tarihleri üniversitelerde farklı zaman dilimlerinde açıklanmaktadır. Eğitim kurumumuz bu zaman dilimlerini sürekli olarak takip etmekte ve açıklanıp açıklanmadığını her an kontrol etmektedir. Kursiyerlerimize rehberlik ve danışmanlık hizmetleri kapsamında sınav tarihleri, ücretleri ve diğer tüm konularda başarılı bir bilgi akışı sağlıyoruz.

Kursumuza gelerek şu avantajları elde edebilirsiniz:

  • Branş öğretmenlerinden ders alma şansı
  • Hızlı okuma kursu ve tekniklerinin öğretilerek sınavlara hazırlık aşamasında ve sınavlarda daha hızlı olunmasının sağlanması
  • Ücretsiz rehberlik ve danışmanlık
  • Konaklama gibi olanaklardan yararlanma hakkı
  • Sizin gibi yurtdışından yeni gelmiş kişilerle tanışma olanağı

Eğitim kurumumuzda teknolojik olanaklar ile birlikte harika bir eğitim ortamı bulunmaktadır. Az kişilik sınıflar eşliğinde iyi bir eğitim sürecinden geçmek için sizleri de kurumumuza bekleriz. YÖS sınav tarihleri zamanına az kalsın veya çok olsun fark etmez. Gerekirse hızlandırılmış eğitimler ile birlikte aradaki farkı kısa sürede kapatmanızı sağlarız. Ankara YÖS kursu denildiğinde akla ilk gelen eğitim kurumlarından bir tanesiyiz. Geleceğinizi şekillendirme yolunda attığınız bu adımları gelin birlikte şekillendirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir